Szybki kontakt >

Zadzwoń po więcej informacji

phone+48 575 958 525

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Poznaj nas

Spółka DK Prime została założona przez dwóch przyjaciół Karola Dulasa oraz Radosława Kotowskiego w 2013 roku. Karol Dulas zajmuje się szeroko pojętym budownictwem, jest ekspertem w dziedzinie wznoszenia konstrukcji żelbetowych. Od 2006 roku koordynuje roboty żelbetowe oraz murarskie w rodzinnej firmie Dulas-Budownictwo. Po kilku latach pracy i zdobyciu doświadczenia firma Dulas-Budownictwo zaczęła z sukcesami wykonywać duże i prestiżowe inwestycje jako Generalny Wykonawca.

Firma Dulas-Budownictwo wykonuje wiele inwestycji na terenie całego kraju, poniżej kilka ciekawszych projektów:

  • Centrum basenowo-sportowe „Redeco” Wrocław-Nowy Dwór
  • Galeria Stary Browar w Poznaniu – specjalistyczne roboty żelbetowe
  • Politechnika Wrocławska - sala forum wydział elektryczny
  • Osiedle „Hubertus” w Wysokiej koło Wrocławia
  • Elektrociepłownia Wrocław – precyzyjne roboty konstrukcyjne
  • innowacyjny dom w Wesołej-Warszawa (wygrana w konkursie miesięcznika Murator)
  • Osiedle Willowe Toyagolf Wisznia Mała koło Wrocławia
    Hala produkcyjna dla firmy Pryzmat przy ulicy Ostrowskiego we Wrocławiu
  • Inwestycja Domy w Stronę Słońca w Smolcu

Radosław Kotowski, który pochodzi z Grudziądza jest ekspertem w dziedzinie marketingu. Jego doświadczenie zawodowe jest bardzo obszerne począwszy od roku 1999 kiedy założył szwalnie odzieży. Następnie w latach: 2000-2005 był dyrektorem w firmie Militaria.pl. Od 2003 roku jest współwłaścicielem spółki zielonysklep.pl. Obecnie spółka zatrudnia ponad 30 osób, zaopatruje służby mundurowe oraz sklepy myśliwskie w całym kraju.

Karol Dulas i Radosław Kotowski, którzy wcześniej spotykali się jedynie na stopie koleżeńskiej postanawiają założyć spółkę DK Prime Dulas Kotowski Spółka Jawna. Po kilku miesiącach ciężkiej pracy są pierwsze owoce – spółka zaczyna być rentowna, w kolejnych latach jest już tylko lepiej. Wspólnicy po 4 latach sukcesów w branży hotelowej oraz szkoleniowej pod szyldem DK Prime rozpoczynają działalność deweloperską.

Wszystkie nasze inwestycje powstają przy współpracy ze sprawdzonymi wykonawcami, którzy znają nasze oczekiwania i podwyższony standard oferowany mieszkańcom. Dzięki temu poszczególne etapy inwestycji oddawane są do użytkowania zgodnie z harmonogramem. Przyszli mieszkańcy mogą spokojnie planować prace wykończeniowe i aranżacyjne.Do budowy używamy sprawdzonych materiałów renomowanych dostawców.

Z myślą o potrzebach Klientów zawsze mamy w zanadżu szereg programów oferujących między innymi prace wykończeniowe i aranżację mieszkań, a także system rabatów i zniżek.

W dzisiejszych czasach niewielu deweloperów zgadza się nawet na proste zmiany lokatorskie. U nas bez problemu zmienisz układ ścian działowych czy instalacji.

Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami kredytowymi, którzy pomogą na każdym etapie zakupu wymarzonego lokum.

Spółka działa zgodnie z Ustawą z dnia 20 maja 2021 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym. Zakup mieszkania dokonywany jest na podstawie umowy deweloperskiej podpisywanej u notariusza. Dla każdej inwestycji założone są rachunki powiernicze prowadzone, ten fakt oraz nasze doświadczenie i profesjonalizm zapewniają każdej naszej inwestycji pełne bezpieczeństwo a naszym Klientom komfort i spokój.